Zapraszamy od pn-pt h: 7:00-17:00
pl

TRANSPORT WĘGLA ZAKUPIONEGO W SKLEPIE PGG

Odbierzemy Twój węgiel z kopalni PGG lub innego punktu i dostarczymy w dowolne miejsce w Polsce: tanio, szybko i profesjonalnie.


KRUSZENIE WĘGLA

Oferujemy kruszenie węgla Orzech I i II oraz Groszku do frakcji 5-25 mm. Węgiel frakcji grubej zdecydowanie łatwiej kupić a po jego skruszeniu uzyskujemy pełnowartościowy Ekogroszek. 

WORKOWANIE WĘGLA

Oferujemy workowanie węgla w opakowania 25 kg, 10 kg oraz big-bag. Zrobotyzowane linie workujące zapewniają wysoką wydajność oraz precyzję.

DOSTAWA

Transport węgla workowanego realizowany jest za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Węgiel luzem i workowany do 120 km dostarczamy własnym transportem a pow. 120 km: odbieramy Luz, workujemy go i wysyłamy kurierem. 

Najczęściej zadawane pytania

PRZESIEWANIE WĘGLA

Przesiewanie węgla to ważny proces dzięki któremu pozbywamy się podziarna oraz wyodrębniamy sorty: 0-5 mm, 5-25 mm i 40-80 mm. Proces jest kluczowy po skruszeniu lub w czasie sortowania węgla.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Cały czas bacznie obserwujemy rozwój rynku, ciągle rosnące wymagania oraz potrzeby Klientów, dlatego nieustannie się rozwijamy. Inwestujemy w nowe technologie, sprzęt, specjalistyczne pojazdy. Poprawiamy wydajność, optymalizujemy procesy logistyczne i produkcyjne od prawie 15 lat.

Pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb

6 x Wywrotka o ładowności do 10 ton. Możliwość oddzielenia ładunku 2x5 t i 3 x 3 t

3 x Ciągnik siodłowy z naczepą o ładowności do 27 ton

1 x Auto ciężarowe z windą o ładowności do 8 ton

Pełny asortyment węglowy