Zapraszamy od pn-pt h: 7:00-17:00
pl

ODBIÓR i TRANSPORT WĘGLA Z KOPALNI PGG

Odbierzemy Twój węgiel z kopalni PGG i dostarczymy w dowolne miejsce w Polsce: tanio, szybko i profesjonalnie.


KRUSZENIE WĘGLA

Oferujemy kruszenie węgla Orzech I i II oraz Groszku do frakcji 5-25 mm. Węgiel frakcji grubej zdecydowanie łatwiej kupić a po jego skruszeniu uzyskujemy pełnowartościowy Ekogroszek. 

WORKOWANIE WĘGLA

Oferujemy workowanie węgla w opakowania 25 kg, 10 kg oraz big-bag. Zrobotyzowane linie workujące zapewniają wysoką wydajność oraz precyzję.

DOSTAWA KURIEREM

Transport węgla workowanego realizowany jest za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Węgiel luzem do 120 km  dostarczamy własnym transportem a pow. 120 km: odbieramy Luz, workujemy go i wysyłamy kurierem. 

Najczęściej zadawane pytania

PRZESIEWANIE WĘGLA

Przesiewanie węgla to ważny proces dzięki któremu pozbywamy się podziarna oraz wyodrębniamy sorty: 0-5 mm, 5-25 mm i 40-80 mm. Proces jest kluczowy po skruszeniu lub w czasie sortowania węgla.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Cały czas bacznie obserwujemy rozwój rynku, ciągle rosnące wymagania oraz potrzeby Klientów, dlatego nieustannie się rozwijamy. Inwestujemy w nowe technologie, sprzęt, specjalistyczne pojazdy. Poprawiamy wydajność, optymalizujemy procesy logistyczne i produkcyjne od prawie 15 lat.


Pełny asortyment węglowy